Онлайн-практика у ПриватБанку.

Університет економіки і підприємництва та Хмельницький фаховий економіко-технологічний коледж Університету економіки і підприємництва у рамках співпраці з Хмельницькою філією АТ КБ ПриватБанк домовились про проходження студентами онлайн-практики.

29.04.2020 року керівник напрямку трудових ресурсів (HR) РП Хмельницької філії АТ КБ ПриватБанк Малик Катерина Вікторівна у рамках співпраці Хмельницької філії АТ КБ ПриватБанк та Університету економіки і підприємництва та Хмельницького фахового економіко-технологічного коледжу Університету економіки і підприємництва провела ознайомчу онлайн конференцію із використанням інструменту Zoom: «Презентація онлайн-практики».

У ході конференції на базі платформи Zoom відбулась презентація онлайн-практики «Digital-практика digital-поколінню» – 30 хвилин, а також у ході зворотнього зв'язку доповідач надала відповіді на питання студентів – 15 хвилин.

Отже, у студентів спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування ІІІ курсу денної форми навчання Хмельницького фахового економіко-технологічного коледжу Університету економіки і підприємництва та студентів спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування ІV курсу денної форми навчання Університету економіки і підприємництва у 2019-2020 н.р. з’явилась можливість зареєструватись і пройти виробничу онлайн-практику та отримати сертифікат банку. За умовами онлайн-практики, практиканти, які виконали онлайн-завдання на 90 балів і вище будуть занесені до кадрового резерву банку.

Онлайн-практика – програма, спрямована на залучення і навчання студентів, підвищення рівня фінансової культури студентів, забезпечення потреби студентів ЗВО щодо проходження практики; підвищення цінності студентів, які пройшли онлайн-практику, на ринку праці. Це сучасна і прозора програма теорії і практики; об'єктивна оцінка знань та вмінь; централізоване управління програмою і комунікаціями; надихаючий контент; сертифікат з результатами для включення в щоденник практиканта.

Вигоди проходження онлайн-практики для закладу освіти: програма є абсолютно безкоштовною, вирішення питання з практикою студентів, прозорий контроль проходження практики через сервіс перевірки сертифікату, відсутність обмежень у кількості студентів-практикантів.

Вигоди проходження онлайн-практики для студента: отримання знань і практичного досвіду роботи в найбільшому банку країни; отримання сертифіката з результатами практики (сертифікат з печаткою може використовуватися студентами при працевлаштуванні); зарахування до кадрового резерву банку в разі високих результатів; економія часу – адже практику можна проходити  в зручному місці в зручний час онлайн.

Університет економіки і підприємництва підтримує розвиток партнерських відносин освіти і науки з бізнесом та докладатиме зусиль щодо подальшого розвитку проекту з Хмельницькою філією АТ КБ ПриватБанк.

 

/ / / / / / / / /